BestCredit.ee laenutooted

BestCredit.ee pakub erinevaid finantsteenuseid era- ja äriisikutele - väikelaen, ärilaen, laen kinnisvara tagatisel, käenduslaen, reisilaen.

Informatsioon meie tarbimislaenude kohta

BestCredit.ee pakub nelja liiki finantsteenuseid – väikelaen (kiirlaen), käenduslaen ning kinnisvaralaen (hüpoteeklaen). Nimetatud teenused erinevad laenusummade, intresside, tähtaegade, nende kasutamise eesmärkide ning tagatiste poolest.

Väikelaen sobib kiireloomuliste kulutuste katteks, näiteks ootamatult rikki läinud auto parandamine või mööbli ja kodutehnika ost, mille eest pole võimalik korraga maksta. Väikelaenu eesmärk on finantsabi osutamine ettenägemata ja mitteplaneeritud kulutuste ilmnemise puhul. Väikelaen ei ole mõeldud hetkekapriiside täitmiseks. Väikelaenu tagatiseks on laenutaotleja püsiv ja tõendatud sissetulek.

Käenduslaen ning kinnisvaralaen sobivad suuremate ostude finantseerimiseks, näiteks mootortehnika soetamiseks, oma eluaseme remondiks või paranduseks, oma kodu sisustuse uuendamiseks, stardikapitaliks, edaspidisteks investeeringuteks ja muuks individuaalseks otstarbeks. Laenuraha kasutamiseks mingeid piiranguid ei seata.

Käenduslaenu tagatiseks on vähemalt kahe füüsilise isiku käendus.

Kinnisvaralaenu (hüpoteeklaen) tagatiseks on kinnisasi, mille kinnistusraamatu registriosa esimesele vabale järjekorrale seatakse hüpoteek.

Meie eduka tegevuse aluseks on vastutustundliku laenamise põhimõtte järgimine. Just tänu sellele on meil võimalus pakkuda meie klientidele soodsaid ja paindlikke laenutingimusi, vastavalt meie klientide reaalsetele vajadustele ja võimalustele.

Kui kahtled laenutoote õige valiku suhtes või Sul on tekkinud küsimused, võta konsulteerimiseks julgelt ühendust meie klienditeenindusega. Meie spetsialistid aitavad Sul valida õige teenuse, arvestades sealjuures Sinu vajadusi, finantsvõimalusi ja tekkivate finantskohustuste täitmise suutelisust.