facebook twitter google+ youtube

Sisselogimine

Sisenemine parooliga

Parooliga on BestCredit.ee Iseteenindusse sisenemine kõige lihtsam. Kui oled BestCredit.ee registreerunud kasutaja, siis sisesta enda isikukood ja parool allolevasse vormi. Kui Sul ei ole veel parooli, vajuta lingile "Registreerimine". Iseteenindusse saad logida ka ID-kaardi või Mobiil-ID abil.

Unustasite oma parooli? Parooli meeldetuletus

Sisenemine ID-kaardiga

ID-kaardiga on BestCredit.ee Iseteenindusse sisenemine kõige turvalisem. ID-kaardiga sisselogimiseks on Sul vaja teada enda ID-kaardi PIN1 koodi. Iseteenindusse saad logida ka Parooli või Mobiil-ID abil.

Sisenemine Mobiil-ID'ga

Mobiil-ID'ga on BestCredit.ee Iseteenindusse sisenemine kõige mugavam. Selleks pead Sa olema Mobiil-ID teenuse kasutaja. Sisesta allolevasse lahtrisse oma mobiiltelefoni number ilma riigikoodita. Seejärel vajuta nupule "Logi sisse". Ekraanile ilmub kontrollkood, mis saadetakse samal ajal ka Sinu mobiilile. Veendu, et Sinu mobiilile saadetud kontrollkood on sama, mida näed siin ekraanil. Seejärel peaksid peagi saama mobiilile päringu, milles palutakse sisestada PIN1 koodi. Iseteenindusse saad logida ka Parooli või ID-kaardi abil.