Meist

Oreon OÜ on asutatud 2012. aastal, kuid meie juhtivtöötajate töökogemused ulatuvad aastasse 2007. Töötades erinevates ettevõtetes õppisime tundma oma konkurente ja omandasime kogemusi finants,- pangandus,- kinnisvara,- inkasso- ja õigusabi valdkondades.

Ettevõte tegutseb "BestCredit.ee - Parimad Rahalahendused!" kaubamärgi all.

Oreon OÜ osutab finantsteenuseid järgmistel aladel - väikelaen, käenduslaen ning kinnisvaralaen.

Meie eelisteks on paindlikud võimalused laenutoote valimisel, soodne intress ja personaalne lähenemine igale kliendile. Meie ärifilosoofia:

  • Visioon: Plaanime saada kõige mugavamaks ja soodsamaks laenude pakkujaks Eesti laenuturul.
  • Missioon: Meie peamiseks eesmärgiks on olla oma klientide jaoks mugavaks ja usaldusväärseks finantspartneriks. Soovime pakkuda kvaliteetsest finantsteenust, mis vastab meie klientide vajadustele ja ootustele.
  • Väärtused: Väärtustame vastutustundliku laenamise põhimõtet, uuenduslikkust ning kvaliteetset teenindust. Järgime head tava oma laenutoodete turustamisel.

Klientide parimaks ja mugavaimaks teenindamiseks on loodud lihtne ja kasutajasõbralik veebikeskkond, mis võimaldab meie klientidel kontrollida oma laenutehinguid, muuta enda isikuandmeid, kontakteeruda klienditeenindusega, muuta laenutingimusi jne.

Oreon OÜ on sotsiaalselt vastutustundlikuks püüdlev ettevõte. Spetsiaalselt selleks otstarbeks välja töötatud ning ettevõttesiseselt rakendatud töökorraldus, sisereeglite ning teenindusstandardite süsteem tagavad seadusest tuleneva vastutustundliku laenamise põhimõtte järgimise ning oma ettevõtte krediidiriskide parema juhtimise.

Nõustamine

Soovitused laenuvõtjatele

Loe lähemalt