Kinnisvaraga tagatud laen tuleb kätte odavamalt kui pangas

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Laenude andmisel valitseb universaalne reegel – mida suurem on risk, et laenuvõtja mistahes põhjusel oma kohustuse täitmata jätab, seda kõrgem on intress. Ja vastupidi, kui risk on maandatud, siis on ka intress madalam.

Alates 15% aastas

BestCredit.ee pakutav kinnisvaralaen tähendab laenu kinnisvara tagatisel. Et kinnisvara on üks paremaid laenu tagamise viise, siis saame selle alusel antavat laenu pakkuda vägagi mõistliku protsendiga, alates 15% aastas.

Laenu kasutamisele piiranguid pole

BestCredit.ee kinnisvara tagatisel saadud laenu on Sul võimalik kasutada mistahes kulutus­teks: auto, mööbli või kodutehnika ostmiseks, reisimiseks, ravi eest tasumiseks, oma firma käimalükkamiseks vm. Kogemused näitavad, et kinnisvara tagatisel antud laenu kasutavad inimesed väga otstarbekalt, on ju selle taotleminegi aeganõudvam kui näiteks kiirlaenu puhul, nii et otsust on jõutud põhjalikult kaaluda. Samuti on inimesed, kelle omanduses on kinnisvara, üldiselt maksejõulised ning harjunud oma tulusid-kulusid tasakaalus hoidma.

Maksevõime peab olema tagatud

Me ei väsi kordamast, et iga laenuotsus peab olema hästi läbi mõeldud. Loomulikult usume, et meie kliendid kaaluvad hoolikalt, enne kui kinnisvara tagatisel laenu võtavad, ent sama­moodi kontrollib BestCredit.ee, kas laenutaotleja sissetulek, kohustused ja senine maksekäitu­mine lubavad soovitud suuruses laenu võtta. Selline kontroll annab kindlustunde nii meile kui laenajale – jah, kõik märgid näitavad, et tagasimaksmisega probleeme ei teki.

Esimese asjana soovime pangakonto väljavõtet, millelt oleks näha viimase kuu laekumised. Et laenu tagatiseks on kinnisvara, siis vajame ka dokumente, mis näitavad, et oled selle omanik; abikaasade ühisvara korral on tarvis mõlema abikaasa nõusolekut.

Laenu suurus on kuni 70% kinnisvara hinnast – selline „varu“ annab kliendile kindlustunde, et isegi kui kinnisvaraturgu peaks tabama oluline langus vahetult pärast laenulepingu sõlmi­mist, ei ähvarda teda siiski see oht, millest masu ajal palju räägiti, kus inimene pidi laenu­andjale loovutama oma eluaseme, ent ka selles jäi väheks.

Graafik vastavalt Sinu soovile

Hinna kohta vajame kinnitust kas meie poolt aktsepteeritud kinnisvarabüroolt või teeme hindamise ise. Väikseim laenusumma on 2000 eurot, tagasimaksmiseks on aega kuni 10 aastat. Lisaks harjumuspärasele annuiteet­graafikule (millega iga kuu makstakse tagasi ühesugune summa) pakume ka võimalust maksta iga kuu ainult intresse ning tagastada laenu põhiosa lepingu lõppedes, samuti võime graafiku koostada kokkuleppel Sinu erisoove arvesse võttes. Et kinnisvaralaenu tagatisena vormistada, on tarvis sellele seada hüpoteek. Selle toimingu jaoks on tarvis pöörduda notari poole ning maksta notaritasu ja riigilõiv. Samuti tuleb tagatiseks pandud korter või maja kindlustada. Loe lisaks meie blogist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga